Dámské holicí strojky s vyměnitelnými hlavicemi.

Dorco Shai je holicí strojek pro různé typy pleti připravených pro revoluční řešení ve svých produktech. Můžete si vybrat 4 nebo 6 nožů. Dorco Shai 3 + 3 je jediným holicím strojkem na světě co se přizpůsobí obrysům těla ve třech rozměrech. Mazací proužky obsahují aloe vera, levandule a vitamin E, aby jste se cítili po holení úžasně. Dorco Shai je synonymem pro mnohem hladší pokožku.

Univerzální  dokování

Holení nemusí být nudné a monotónní.

Dorco jako jediný výrobce holicích strojků používá žiletky v univerzálním systémy,který je patentovaný. Držák čepele je univerzální pro ženy i muže. To znamená, že po zakoupení holicího systému,se nebudete nikdy obávat, že ve svém obchodě dojdou hlavice pro váš holicí strojek.

Řešení kompatibilní umožňuje zákazníkům změnit  hlavice za dámské-pánské, bez ohledu na strojek.

Dorco Shai 3+3 se šesti ostřími

Dorco Shai 3 + 3 je první holicí strojek na světě se šesti ostřími. Toto revoluční řešení bude poskytovat dokonalé oholení bez škrábance a podráždění. Dva páry trojitých břitů perfektně holí kontury těla. Pohybující se hlava pracuje ve třech úrovních a účinně odstranit vousy i v těžko přístupných místech, jako jsou kotníky a kolena. Balzám se nachází v přední části ostří,který zajišťuje správnou hydrataci pokožky v přípravě na dokonalé oholení, zatímco další balzám se nachází na ostří obsahující látky uklidňující, pro pocit svěžesti a uvolnění. Dorco Shai je synonymem pro mnohem hladší pokožku.

Eshop

Dorco Shai 4 se čtyřmi ostřími

Dorco Shai 4 je holicí strojek se čtyřmi ostřími z vysoce kvalitních materiálů pro  výjimečný komfort holení ženy, které ocení kvalitu za přijatelnou cenu. Čtyři ostří připojené v pravém úhlu snadno oholí s minimálním počtem tahů a spolu s mazacím páskem ponechává na kůži příjemný pocit svěžesti. Otevřená konstrukce zajišťuje snadné vyčištění a nedochází k ucpávání břitů.Tímto se prodlužuje jejich životnost.

Eshop