Dámské strojky jednorázové

Máte-li ocenit komfort používání jednorázovek pak musíte vědět, že všechny naše strojky mají stejnou technologii. Tímto způsobem můžete si zaručit, že když dostanete Dorco Shai vždy získat co nejvyšší kvalitu.

Shai 6 jednorázová

Dorco Shai 6 je první holicí strojek na světě se šesti ostřími. Toto revoluční řešení bude poskytovat dokonalé oholení bez škrábance a podráždění. Šest ostří díky pohyblivé hlavě se dokonale přizpůsobí tvaru povrchu holené části. Lubrikační proužek s obsahem aloe vera a vitamínem E zanechává na pokožce pocit svěžesti a zklidňuje před podrážděním.  Otevřená struktura ostří pro snadné čištění.

eshop

Shai 4 jednorázová

Dorco Shai 4 holicí strojek se čtyřmi ostřími z vysoce kvalitních materiálů tak, aby poskytoval výjimečný komfort holení pro ženy, které ocení kvalitu za přijatelnou cenu. Čtyři ostří připojené v pravém úhlu snadno odstraní holenou část s minimálním počtem tahů a mazací pásek ponechává na kůži příjemný pocit svěžesti. Otevřená konstrukce zajišťuje snadné očištění, takže se neucpává holicí strojek a prodlužuje jejich životnost.

eshop

Shai 3 Honey jednorázová

Dorco Shai 3 je břitva navržená speciálně pro ženy s extrémně citlivou pokožkou. Mazací lišta s unikátní kombinací extraktu z heřmánku, olivový, alantoin a propolis poskytuje nejvyšší ochranu proti podráždění. Tři přesné ostří se přizpůsobí konturám těla díky pohyblivé hlavici. Rukojeť je dokonale tvarovaná pro ženskou ruku, která umožňuje hladké tahy.

eshop

Strojek jednorázový s třemi ostří

Dámský strojek se třemi ostří z vysoce kvalitních materiálů. Tři ostří namontované na pohyblivé hlavě snadno odstraní holené místo. Mazací pás s Aloe extraktem a vitamínem E hydratuje a zklidňuje podráždění.

eshop