Dorco Czech

společnost specializující se na výrobu holicích strojků, nožů a kuchyňských nožů. Společnost existuje již od roku 1955 a poskytuje výrobky nejvyšší kvality. Vedoucí značkou mezi našimi výrobky na holení je PACE, i když nabízíme více než 1200 různých druhů produktů, které se používají pro různé účely. Všechny tyto produkty jsou nabízeny pod názvem Dorco. Naše výrobky se v současné době prodávají v přibližně 100 zemích po celém světě, včetně nově CZ,SK,HU.

Lídr v odvětví 

Produkty Dorco vždy nastavily standard pro kvalitu a inovaci. Jako první se představili s 6 lopatkami a nyní je nový holicí strojek se 7 lopatkami a to ještě není konec ….

Moderní technologie 

Testy prokázaly, že čím vyšší je počet lopatek, tím lépe oholí a méně podráždí pokožku při holení. Kromě toho, čím vyšší je počet lopatek prodlužuje životnost překryvného holicího strojku a poskytuje lepší kvalitu holení. Patentovaný zahnutý nůž.Čepele jsou přesně navrženy a umístěny na plošině v pravém úhlu. Jednotný design čepele.

Více

Nejkonkurenceschopnější nabídka na trhu

naše 60 letá tradice umožňuje nabídnout širokou škálu holicích strojků na bázi a umožňuje nastavit výrobek tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Bez ohledu na to, jaký je zarost- dlouhé nebo krátké, tlusté i tenké, tvrdé nebo měkké – výběr holicího strojku s 3,4,6 nebo 7 lopatkami bude pro vás vždy šťastný.

Pokud jste žena, můžete si vybrat klasický produkt 3, 4, 6-ti lopatkami, nebo „moderní“ – s pružnou hlavou, která se přizpůsobí obrysům těla.

Široká nabídka je skutečnost, že výrobky Dorco ve většině případů jsou cenově konkurenceschopné s obdobnými konkurenčními produkty.

 

Eshop