Pánské holicí strojky na jedno použití

Oceníte výhody použití jednorázových holicích strojků? Nyní můžete využít pokročilé technologie v podobě pohodlných jednodílných zařízení. Můžete si být jisti, že naše výrobky vždy získat co nejvyšší kvalitu.

Pace 6 jednorázová

Dorco Pace 6 je světově první z jednoho kusu holicí strojek na holení se šesti ostřími. Poskytuje každodenní pohodlné oholení bez podráždění. Šest ostří s hydratačním proužkem zanechává pocit svěžesti a uvolnění. Otevřená struktura umožňuje ostří udržovat v čistotě, což zvyšuje jejich životnost. Gumová ergonomická rukojeť usnadňuje provést přesné tahy.

Eshop

Pace 4 jednorázová

Dorco Pace 4 holicí strojek se čtyřmi ostřími z vysoce kvalitních materiálů byl navržen tak, aby poskytoval výjimečný komfort holení pro muže s tvrdými vousy. Čtyři ostří připojené v pravém úhlu snadno odstrani vousy s minimálním počtem tahů a mazací pásek ponechává na kůži příjemný pocit svěžesti. Gumová rukojeť nevyklouzne z ruky. Otevřená konstrukce zajišťuje snadné vyčištění a prodlužuje životnost ostří.

eshop

Pace 3 jednorázová

Dorco Pace 3 je ideální holicí strojek pro muže, kteří ocení pohodlí pomocí jednorázovek. Tři jemné ostří namontované na pohyblivé hlavici s mazacím páskem snadno odstraní vousy, aniž by došlo k podráždění. Gumová rukojeť nevyklouzne z ruky a umožňuje snadné oholení.

eshop

Pace 3 Green Tea

Dorco Pace 3 Zelený čaj je ideální holicí strojek pro muže s citlivou pokožkou se sklonem k podráždění. Tři jemné ostří namontované na pohyblivém hlavě může snadno odstranit vousy. Mazací lišta s extraktem ze zeleného čaje hydratuje pokožku a zanechává pocit svěžesti a uvolnění.

Eshop

Strojek s třemi ostřími

Holítka se třemi lopatkami namontována na pohyblivé hlavě s mazacím páskem. Otevřená struktura ostří se snadno čistí, která prodlužuje jeho životnost. Rukojeť je vyrobena z odolného plastu a její struktura usnadňuje manipulaci v ruce.

Eshop

Strojek s dvěma ostří

Holicí strojek se dvěma ostřími namontovaných na pohyblivé hlavě s mazacím páskem. Rukojeť je vyrobena z odolného plastu a pokrytý gumový potah zlepšuje přilnavost v ruce.

eshop

Strojek se dvěma ostřími

Holicí strojek se dvěma ostřími namontovaných na pevnou hlavu s mazacím páskem. Rukojeť je vyrobena z odolného plastu a její struktura usnadňuje manipulaci v ruce.

eshop